Hayrat Çeşme

Hakkımızda

shape
Hayrat Çeşme
Hayrat Çeşme
Hayrat Çeşme ile sevdiklerinizin anılarını sonsuza dek yaşatın.

Firmamız geleneksel çeşme mimarımızı yaşatmak ve kaybolmaya yüz tutmuş hayrat çeşme anlayışımızı canlandırmak amacıyla şehir mobilyası niteliğinde, çevrenin estetiğine renk katacak sebil çeşmeler üretmektedir.

Sebil çeşmelerimizin 4 alınlığı vardır. Bu alınlıklarda önde besmele arkada tuğra vardır. Yan iki alınlığa da hayır sahiplerinin ismi yazılmaktadır. İsteğe göre bu durum farklı şekillerde de olabilir. Ön ve arka alınlıklara yeri temin eden, izni veren belediyenin amblemi ve yapım tarihi konur. Kalan iki yana da finansı sağlayan kişi ya da kuruluşun adı yazılır.

Hayrat Çeşmemiz 4 köşeli ve tek kurnalı olup patenti vardır. Uzun ömürlü olması açısından kullanılan opeksi boyalı alüminyum dökümdür. Bu konuda mamülümüz, en az 100 sene kalıcıdır. Büyük sebil çeşmemiz 220 yükseklikte, 200 kg ağırlığında, küçük sebil çeşme 196 cm yükseklikte ve 130 kg ağırlıktadır.

Çerşmelerimiz Türkiye'nin her yerine gönderilir. Kurulması çok basittir. Yerel su tesisatçıları tarafından yapılabilir. Hayrat çeşme iki parçadır. Alt parça yere monte edilir, tesisat bağlanıp alt parçanın içine 20 cm yüksekliğinde beton harç dökülüp teraziye alındıktan sonra, üst parça alt parçanın üstüne koyulup iki civata ile monte edilir. Bilahere havşa açılmış civata üstleri çelik macunla kapatılır. Bu işlem yarım saat zaman alır.

Hayrat çeşmelerimiz yurt içi ve yurt dışında büyük ilgi görmeye devam etmektedir.

Çalışma Saatlerimiz
 • Pazartesi
  08:00 - 22:00
 • Salı
  08:00 - 22:00
 • Çarşamba
  08:00 - 22:00
 • Perşembe
  08:00 - 22:00
 • Cuma
  08:00 - 22:00
 • Cumartesi
  08:00 - 22:00
 • Pazar
  08:00 - 22:00
Bize Ulaşın
Bizim İçin Ne Dediler?
Hayrat Çeşme
Hayrat Çeşme gerçek müşteri deneyimlerine dayanır.

Ömer Atik

Daha öncesinde birçok prosedür gerektiğinden dolayı hayrat yaptırmaktan uzak durmuştuk. Tavsiye üzerine Gökhan Döküm ile iletişime geçtik. Pandemi sürecinde olsak bile bu kadar kısa bir süre içerisinde teslim edileceğini tahmin etmiyorduk. Gereken bütün prosedürleri kendileri halletti. Teşekkürler.

Muhammed Pehlivan

Bizim için çok kolay bir işlem oldu, sadece bir telefon açarak işlemlerimizi hızlı bir şekilde yaptılar. Sonrasında yüzyüze görüşmeye gittiğimizde Covid-19 salgınından dolayı bizimle steril bir ortamda yüzyüze bilgiler verdiler. Bugüne kadar görmüş olduğum işine sadık bir başka kişi daha yok. Teşekkürler.

Sefa Duran

Geçtiğimiz günlerde işlerini teslim ettiler, gidip gördüğümüzde çok şaşırdık. Bu kadar güzel gözükeceğini bilmiyorduk, işlerini çok büyük bir titizlikle yapmışlar. Fiyat politikaları çok uygun, her konuda sizinle sürekli iletişim halindeler. Alınması gereken izinler için sürekli yardımcı oldular.

Rıfkı Kalafat

Gerek firma çalışanları olsun gerek firma sahibi olsun, çok ilgililer. Dedikleri süre içerisinde çeşmeyi yaptılar, uzakta olduğumuz için biz gidemedik lakin bizlere sürekli fotoğraflar attılar ve her bütün işlem için bizleri bilgilendireler. En kısa sürede çeşmeyi canlı canlı görmeyi istiyoruz.

Şule Yücel

Ananem için ailecek yaptırmış olduğumuz hayrat çeşmesi için bizimle sürekli iletişim halinde olan ve bütün aşamaları bizlere bildiren Erkan Bey'e çok teşekkür ederiz. Hayrat çeşme yaptırma aşamaların en başından en sonuna kadar bizleri bildirdi ve almış olduğu en kısa sürede tamamladılar.
shape1
Hayrat Çeşme
Sıkça Sorulan Sorular
Çeşme Yaptırmak İçin Nereye Başvurulur?

Mezarlık, özel mülk alanlarına ve insanların çok sık kullanmış olduğu alanlara çeşme - sebil yaptırmak istiyorsanız bu durum için o bölgeye ait kaymakamlık, su işleri müdürlüğü gibi birçok kurumdan izin alması gerekmektedir. Hayrat Çeşme olarak bu adımları sizin için takip ediyor ve sizin için başvurusunu yapıyoruz.

Farklı Sebil ve Çeşme Modelleriniz Var Mı?

Evet, her yıl değişmekte ve gelişmekte olan birçok farklı sebil ve çeşme modellerimiz mevcut. Yeni modellerimizin tamamını görmek için, (0532) 373 88 03 nolu numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Sizinle İletişime Nasıl Geçebiliriz?

Bizimle iletişime geçebilmek için, (0212) 565 20 07 nolu numarayı arayabilir veya WhatsApp üzerinden 7/24 acil destek için bizimle (0532) 373 88 03 nolu numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Çeşme Yaptırmanın Fiyatı Nedir?

2021 yılında çeşme yaptırmanın fiyatları çok değişken olmaktadır. İstemiş olduğunuz model ve çeşme - sebil'de kullanılacak olan malzemeye - büyüklüğüne göre fiyatlar tamamen değişmektedir. Çeşmenin yapılacağı alan, kullanılan malzemelerin değişikliğinden dolayı güncel fiyatları öğrenmek için bizimle (0532) 373 88 03 nolu numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Sizi Arayalım
Hayrat Çeşme
Hayrat Çeşme hizmetleriyle ilgili bilgi almak için aşağıdaki sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Hayrat Çeşme hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnun oluruz.