Hayrat Çeşme

Sizi Arayalım

shape

Hayrat Çeşme

Hayrat Çeşme
Hayrat Çeşme ile sevdiklerinizin anılarını sonsuza dek yaşatın.

Çalışma Saatlerimiz

 • Pazartesi
  08:00 - 22:00
 • Salı
  08:00 - 22:00
 • Çarşamba
  08:00 - 22:00
 • Perşembe
  08:00 - 22:00
 • Cuma
  08:00 - 22:00
 • Cumartesi
  08:00 - 22:00
 • Pazar
  08:00 - 22:00
Bize Ulaşın

Bizim İçin Ne Dediler?

Hayrat Çeşme
Hayrat Çeşme gerçek müşteri deneyimlerine dayanır.
Rıfkı Kalafat
Gerek firma çalışanları olsun gerek firma sahibi olsun, çok ilgililer. Dedikleri süre içerisinde çeşmeyi yaptılar, uzakta olduğumuz için biz gidemedik lakin bizlere sürekli fotoğraflar attılar ve her bütün işlem için bizleri bilgilendireler. En kısa sürede çeşmeyi canlı canlı görmeyi istiyoruz.
Muhammed Pehlivan
Bizim için çok kolay bir işlem oldu, sadece bir telefon açarak işlemlerimizi hızlı bir şekilde yaptılar. Sonrasında yüzyüze görüşmeye gittiğimizde Covid-19 salgınından dolayı bizimle steril bir ortamda yüzyüze bilgiler verdiler. Bugüne kadar görmüş olduğum işine sadık bir başka kişi daha yok. Teşekkürler.
Ömer Atik
Daha öncesinde birçok prosedür gerektiğinden dolayı hayrat yaptırmaktan uzak durmuştuk. Tavsiye üzerine Gökhan Döküm ile iletişime geçtik. Pandemi sürecinde olsak bile bu kadar kısa bir süre içerisinde teslim edileceğini tahmin etmiyorduk. Gereken bütün prosedürleri kendileri halletti. Teşekkürler.
Şule Yücel
Ananem için ailecek yaptırmış olduğumuz hayrat çeşmesi için bizimle sürekli iletişim halinde olan ve bütün aşamaları bizlere bildiren Erkan Bey'e çok teşekkür ederiz. Hayrat çeşme yaptırma aşamaların en başından en sonuna kadar bizleri bildirdi ve almış olduğu en kısa sürede tamamladılar.
Sefa Duran
Geçtiğimiz günlerde işlerini teslim ettiler, gidip gördüğümüzde çok şaşırdık. Bu kadar güzel gözükeceğini bilmiyorduk, işlerini çok büyük bir titizlikle yapmışlar. Fiyat politikaları çok uygun, her konuda sizinle sürekli iletişim halindeler. Alınması gereken izinler için sürekli yardımcı oldular.
shape1
Hayrat Çeşme

Sıkça Sorulan Sorular

Çeşme Yaptırmak İçin Nereye Başvurulur?

Mezarlık, özel mülk alanlarına ve insanların çok sık kullanmış olduğu alanlara çeşme - sebil yaptırmak istiyorsanız bu durum için o bölgeye ait kaymakamlık, su işleri müdürlüğü gibi birçok kurumdan izin alması gerekmektedir. Hayrat Çeşme olarak bu adımları sizin için takip ediyor ve sizin için başvurusunu yapıyoruz.

Çeşme Yaptırmanın Fiyatı Nedir?

2021 yılında çeşme yaptırmanın fiyatları çok değişken olmaktadır. İstemiş olduğunuz model ve çeşme - sebil'de kullanılacak olan malzemeye - büyüklüğüne göre fiyatlar tamamen değişmektedir. Çeşmenin yapılacağı alan, kullanılan malzemelerin değişikliğinden dolayı güncel fiyatları öğrenmek için bizimle (0532) 373 88 03 nolu numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Farklı Sebil ve Çeşme Modelleriniz Var Mı?

Evet, her yıl değişmekte ve gelişmekte olan birçok farklı sebil ve çeşme modellerimiz mevcut. Yeni modellerimizin tamamını görmek için, (0532) 373 88 03 nolu numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Sizinle İletişime Nasıl Geçebiliriz?

Bizimle iletişime geçebilmek için, (0212) 565 20 07 nolu numarayı arayabilir veya WhatsApp üzerinden 7/24 acil destek için bizimle (0532) 373 88 03 nolu numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Sizi Arayalım
Hayrat Çeşme
Hayrat Çeşme hizmetleriyle ilgili bilgi almak için aşağıdaki sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Hayrat Çeşme hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnun oluruz.