Hayrat Çeşme

Müşteri Yorumları

shape

Bizim İçin Ne Dediler?

Hayrat Çeşme
Hayrat Çeşme gerçek müşteri deneyimlerine dayanır.
Muhammed Pehlivan
Bizim için çok kolay bir işlem oldu, sadece bir telefon açarak işlemlerimizi hızlı bir şekilde yaptılar. Sonrasında yüzyüze görüşmeye gittiğimizde Covid-19 salgınından dolayı bizimle steril bir ortamda yüzyüze bilgiler verdiler. Bugüne kadar görmüş olduğum işine sadık bir başka kişi daha yok. Teşekkürler.
Şule Yücel
Ananem için ailecek yaptırmış olduğumuz hayrat çeşmesi için bizimle sürekli iletişim halinde olan ve bütün aşamaları bizlere bildiren Erkan Bey'e çok teşekkür ederiz. Hayrat çeşme yaptırma aşamaların en başından en sonuna kadar bizleri bildirdi ve almış olduğu en kısa sürede tamamladılar.
Rıfkı Kalafat
Gerek firma çalışanları olsun gerek firma sahibi olsun, çok ilgililer. Dedikleri süre içerisinde çeşmeyi yaptılar, uzakta olduğumuz için biz gidemedik lakin bizlere sürekli fotoğraflar attılar ve her bütün işlem için bizleri bilgilendireler. En kısa sürede çeşmeyi canlı canlı görmeyi istiyoruz.
Sefa Duran
Geçtiğimiz günlerde işlerini teslim ettiler, gidip gördüğümüzde çok şaşırdık. Bu kadar güzel gözükeceğini bilmiyorduk, işlerini çok büyük bir titizlikle yapmışlar. Fiyat politikaları çok uygun, her konuda sizinle sürekli iletişim halindeler. Alınması gereken izinler için sürekli yardımcı oldular.
Ömer Atik
Daha öncesinde birçok prosedür gerektiğinden dolayı hayrat yaptırmaktan uzak durmuştuk. Tavsiye üzerine Gökhan Döküm ile iletişime geçtik. Pandemi sürecinde olsak bile bu kadar kısa bir süre içerisinde teslim edileceğini tahmin etmiyorduk. Gereken bütün prosedürleri kendileri halletti. Teşekkürler.
Sizi Arayalım
Hayrat Çeşme
Hayrat Çeşme hizmetleriyle ilgili bilgi almak için aşağıdaki sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Hayrat Çeşme hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnun oluruz.